Chata Amuletik - Ubytovanie Slovensky raj Chata Amuletik na Hnilčíku - max. 5 osôb

Wifi  Magio-Sat-TV

Čo ponúka drevenica Amuletik na Hnilčíku?

- štýlovo zariadený interiér vo vintage štýle
- kachľová pec aj centrálne elektrické kúrenie
- neobmedzený WiFi internet
- káblová Magio TV
- plne zariadená kuchyňa s umývačkou riadu
- kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC
- veľká terasa s krbom
- hojdačka
- a ešte oveľa viac :)

Rozloženie izieb v drevenici Amuletik

Chata Amuletik na Hnilčíku má na prízemí dennú časť a na poschodí dve izby. Jedna izba má dvojlôžko a jednolôžko, druhá izba má dvojlôžko a kreslo.
Ubytovacia kapacita chaty je maximálne 5 osôb. (Ak plánujete prísť viacerí, tak neprehliadnite chatu AMULET, alebo zvážte objednanie obidvoch chát naraz.)


Kde sa nachádza drevenica Amuletik?

Drevenica Amuletik bola postavená v malej spišskej dedinke Hnilčík len nedávno. Jej veľkou výhodou je, že sa nachádza v lyžiarskom stredisku Hnilčík-Mraznica, na ktorého svahy je priamo z drevenice krásny výhľad.
Hnilčík sa nachádza neďaleko okresného mesta Spišská Nová Ves, v ktorom nájdete všetko, na čo ste zvyknutí doma (nákupné centrá, reštaurácie, kúpalisko, plaváreň, tenisové kurty, squash, kone a množstvo histórie a kultúry).
V našich chatách na Hnilčíku je stále čo robiť. V lete Vás očarí turistika v Slovenskom raji. Hnilčík poskytuje rovnako dobrý prístup do severnej aj južnej časti Slovenského raja.
V zime poteší všetkých lyžiarov, snowboardistov, či sánkarov umiestnenie chaty Amuletik priamo v lyžiarskom centre a zároveň fakt, že z Hnilčíka je to len na skok do ďalších lyžiarskych centier.

Ak hľadáte chatu na Spiši, v Slovenskom raji, alebo v prírode mimo rušného života, tak chata AMULET a chata Amuletik na Hnilčíku sú tým pravým ubytovaním pre Vás.

Nech sa už rozhodnete pre ktorúkoľvek chatu, pobyt na Hnilčíku, v náručí odvekej prírody, Vám dodá chýbajúce sily a zaručí pokoj. Doprajte si oddych, ktorý potrebujete.

Ak máte otázky, alebo Vám niečo nie je jasné, tak nás neváhajte kontaktovať!

hore