Chata Amuletik - Ubytovanie Slovensky raj Chata Amuletik na Hnilčíku - max. 5 osôb

Wifi  Magio-Sat-TV

Čo ponúka drevenica Amuletik na Hnilčíku?

- štýlovo zariadený interiér vo vintage štýle
- kachľová pec aj centrálne elektrické kúrenie
- všetky energie, kúrenie, teplú a studenú vodu; voda je pitná
- parkovanie priamo pri drevenici na oplotenom pozemku
- internet - neobmedzený WiFi internet
- TV Magio + domáce kino
- terasa s krbom na grilovanie a varenie gulášu, kotlík a výbava na varenie gulášu
- hojdačka pre deti (pri Amuletiku), detské ihrisko a pieskovisko (v areáli drevenice AMULET)
- lyžiareň / sklad
- posteľné prádlo, uteráky, mydlo, toaletný papier
- kuchyňa s výbavou: umývačka riadu, indukčná varná doska, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná konvica, mikrovlnná rúra (rúra na pečenie nie je), hrnce, riady, kuchynské utierky a potreby
- detská postieľka (na požiadanie)

Rozloženie izieb v drevenici Amuletik

Chata Amuletik na Hnilčíku má na prízemí dennú časť a na poschodí dve izby. Jedna izba má dvojlôžko a jednolôžko, druhá izba má dvojlôžko a kreslo.
Ubytovacia kapacita chaty je maximálne 5 osôb. (Ak plánujete prísť viacerí, tak neprehliadnite chatu AMULET, alebo zvážte objednanie obidvoch chát naraz.)


Kde sa nachádza drevenica Amuletik?

Drevenica Amuletik bola postavená v malej spišskej dedinke Hnilčík len nedávno. Jej veľkou výhodou je, že sa nachádza v lyžiarskom stredisku Hnilčík-Mraznica, na ktorého svahy je priamo z drevenice krásny výhľad.
Hnilčík sa nachádza neďaleko okresného mesta Spišská Nová Ves, v ktorom nájdete všetko, na čo ste zvyknutí doma (nákupné centrá, reštaurácie, kúpalisko, plaváreň, tenisové kurty, squash, kone a množstvo histórie a kultúry).
V našich chatách na Hnilčíku je stále čo robiť. V lete Vás očarí turistika v Slovenskom raji. Hnilčík poskytuje rovnako dobrý prístup do severnej aj južnej časti Slovenského raja.
V zime poteší všetkých lyžiarov, snowboardistov, či sánkarov umiestnenie chaty Amuletik priamo v lyžiarskom centre a zároveň fakt, že z Hnilčíka je to len na skok do ďalších lyžiarskych centier.

Ak hľadáte chatu na Spiši, v Slovenskom raji, alebo v prírode mimo rušného života, tak chata AMULET a chata Amuletik na Hnilčíku sú tým pravým ubytovaním pre Vás.

Nech sa už rozhodnete pre ktorúkoľvek chatu, pobyt na Hnilčíku, v náručí odvekej prírody, Vám dodá chýbajúce sily a zaručí pokoj. Doprajte si oddych, ktorý potrebujete.

Ak máte otázky, alebo Vám niečo nie je jasné, tak nás neváhajte kontaktovať!

hore