Ubytovanie Slovensky raj ČingovkaChata Čingovka - max. 8 osôb

Wifi

Vybavenie chaty Čingovka

Chata Čingovka prešla v roku 2017 rozsiahlou rekonštrukciou. Má nadštandardné vybavenie, ku ktorému patrí nábytok z masívneho dreva, dobre vybavená kuchyňa, satelitná TV a neobmedzený WiFi internet zdarma.
Ubytovaní hostia majú v Čingovke k dispozícii veľkú spoločenskú miestnosť s krbom, 2 spálne, 2 kúpeľne s WC, lyžiareň/sklad, priestrannú terasu s krbom, dostatok miesta pre parkovanie priamo pri chate, veľký pozemok, balkón, záhradný nábytok, vonkajšie ohnisko, kotlík na varenie gulášu.

Vybavenie kuchyne

- umývačka riadu
- indukčná varná dvojplatnička
- mikrovlnka
- rýchlovarná kanvica
- chladnička s výparníkom
- kuchynské vybavenie - hrnce, riady, príbory, poháre...

Kapacita ubytovania a jeho rozloženie

Na prízemí sa nachádza zádverie, veľká spoločenská miestnosť s krbom (kuchyňa + jedáleň + obývačka), kúpeľňa so sprchou a WC a lyžiareň/sklad..
Na poschodí vás čakajú dve izby, ktoré slúžia ako spálne, chodba so sedením a mini-kúpeľňa so sprchou a WC. Prvá izba má manželskú posteľ a druhá izba má manželskú posteľ a dve samostatné lôžka. Prístelka pre dve osoby je možná na rozkladacom gauči v spoločenskej miestnosti. Celková ubytovacia kapacita chaty je teda 6 - 8 osôb.
(Ak Vás bude menej, zvážte tiež ubytovanie v drevenici Amuletik, ktorá má kapacitu 5 osôb.
A ak Vás bude viac, tak si môžete prenajať obidve drevenice AMULET a Amuletik na Hnilčíku a získať tak skvelé ubytovanie pre 12 - 13 osôb).

Poloha chaty Čingovka

Chata je umiestnená v samom srdci známej turistickej oblasti Čingov, ktorá sa nachádza neďaleko mesta Spišská Nová Ves. Čingov je východiskovým bodom pre mnohé turistické trasy ako sú napr. Tomášovský výhľad, Ferrata, Sokolia dolina, Klauzy, Kláštorisko, či Prielom Hornádu. Tieto trasy patria k najväčším turistickým lákadlám Slovenského raja.
Zdravý vzduch, pekná príroda a scenéria...
Špičková reštaurácia v penzióne Lesnica iba 100m od chaty Čingovka. Výhodou je tiež dobré dopravné napojenie z diaľnice a blízkosť mesta Spišská Nová Ves, ktoré ponúka plnú vybavenosť.

Pobyt v Slovenskom raji, v náručí nádhernej prírody, dodá Vašej duši pokoj a Vášmu telu chýbajúce sily. Doprajte si oddych, ktorý potrebujete.

Ak máte otázky, alebo Vám niečo nie je jasné, tak nás prosím kontaktujte!

Pre voľné termíny a rezervačný formulár prejdite prosím na podstránku - Rezervácie.

hore