Ubytovanie Slovensky raj AmuletDrevenica/chata AMULET - max. 8 osôb

Wifi  Magio-Sat-TV

Vybavenie drevenice AMULET

Drevenica AMULET má nadštandardné vybavenie, ku ktorému patrí nábytok z masívneho dreva, plne zariadená kuchyňa, káblová Magio TV a neobmedzený WiFi internet zdarma. Kúpeľňa má dvojumývadlo a sprchovací box. WC je samostatné.

Ubytovaní hostia majú v AMULETE k dispozícii:

- všetky energie, kúrenie, teplú a studenú vodu; voda je pitná
- parkovanie priamo pri drevenici na oplotenom pozemku
- internet - neobmedzený WiFi internet
- TV Magio + domáce kino
- altánok s krbom na grilovanie
- ohnisko, kotlík a výbava na varenie gulášu
- detské ihrisko, hojdačka pre dospelých, hojdačka pre deti, pieskovisko
- lyžiareň / sklad
- posteľné prádlo, uteráky, mydlo, toaletný papier
- kuchyňa s výbavou: umývačka riadu, indukčná varná doska, chladnička s mrazničkou, rýchlovarná konvica, mikrovlnná rúra (rúra na pečenie nie je), hrnce, riady, kuchynské utierky a potreby
- detská postieľka (na požiadanie)

Kapacita ubytovania a jeho rozloženie

Ubytovacia kapacita drevenice je 8 osôb na siedmich pevných lôžkach a jednom mieste formou prístelky. (Ak Vás bude menej, zvážte tiež ubytovanie v drevenici Amuletik, ktorá má kapacitu 5 osôb.)
Na prízemí sa nachádza zádverie, veľká spoločenská miestnosť (kuchyňa + jedáleň + obývačka), kúpeľňa, samostatné WC, sklady.
Na poschodí sú tri izby, ktoré slúžia ako spálne. Prvá izba má manželskú posteľ, druhá izba má tri lôžka – dvojlôžko a jednolôžko a tretia izba má dve postele. Prístelka pre jednu osobu je možná na rozkladacej posteli v niektorej izbe na poschodí alebo na požiadanie pripravíme detskú postieľku.

Poloha drevenice AMULET

V malebnej dedinke Hnilčík, ktorá sa nachádza neďaleko mesta Spišská Nová Ves vyrástli dve pekné dreveničky.
Poloha v lyžiarskom stredisku Hnilčík - Mraznica, na ktorého svahy je z chaty krásny výhľad, je ďalšou výhodou, ktorú ocení každý správny lyžiar.
V lete je vyhľadávaná turistika v Slovenskom raji. Od nás je rovnako ďaleko na severnú aj južnú stranu Slovenského raja. Ak hľadáte ubytovanie na Spiši, v Slovenskom raji, alebo jednoducho v prírode mimo ruchu veľkomesta, tak ste ho práve našli.

Pobyt v našej štýlovej drevenici s príjemným interiérom, v náručí nádhernej prírody dodá Vašej duši pokoj a Vášmu telu chýbajúce sily. Doprajte si oddych, ktorý potrebujete.

Ak máte otázky, alebo Vám niečo nie je jasné, tak nás prosím kontaktujte!

hore