Ubytovanie Slovensky raj AmuletDrevenica/chata AMULET - max. 8 osôb

Wifi  Magio-Sat-TV

Vybavenie drevenice AMULET

Drevenica AMULET má nadštandardné vybavenie, ku ktorému patrí nábytok z masívneho dreva, plne zariadená kuchyňa, káblová Magio TV a neobmedzený WiFi internet zdarma . Kúpeľňa má dvojumývadlo a sprchovací box. WC je samostatné.
Ubytovaní hostia majú v AMULETE k dispozícii lyžiareň, altánok s krbom, hojdačky, pieskovisko pre deti, veľkú terasu, balkón, záhradný nábytok, vonkajšie ohnisko, kotlík na varenie gulášu a vnútorný krb.

Vybavenie kuchyne

- umývačka riadu
- indukčná varná doska
- mikrovlnka
- rýchlovarná kanvica
- chladnička s mrazničkou
- kuchynské vybavenie - hrnce, riady, príbory, poháre...

Kapacita ubytovania a jeho rozloženie

Ubytovacia kapacita drevenice je 8 osôb na siedmich pevných lôžkach a jednom mieste formou prístelky. (Ak Vás bude menej, zvážte tiež ubytovanie v drevenici Amuletik, ktorá má kapacitu 5 osôb.)
Na prízemí sa nachádza zádverie, veľká spoločenská miestnosť (kuchyňa + jedáleň + obývačka), kúpeľňa, samostatné WC, sklady.
Na poschodí sú tri izby, ktoré slúžia ako spálne. Prvá izba má manželskú posteľ, druhá izba má tri lôžka – dvojlôžko a jednolôžko a tretia izba má dve postele. Prístelka pre jednu osobu je možná na rozkladacej posteli v niektorej izbe na poschodí alebo na požiadanie pripravíme detskú postieľku.

Poloha drevenice AMULET

V malebnej dedinke Hnilčík, ktorá sa nachádza neďaleko mesta Spišská Nová Ves vyrástli dve pekné dreveničky.
Poloha v lyžiarskom stredisku Hnilčík - Mraznica, na ktorého svahy je z chaty krásny výhľad, je ďalšou výhodou, ktorú ocení každý správny lyžiar.
V lete je vyhľadávaná turistika v Slovenskom raji. Od nás je rovnako ďaleko na severnú aj južnú stranu Slovenského raja. Ak hľadáte ubytovanie na Spiši, v Slovenskom raji, alebo jednoducho v prírode mimo ruchu veľkomesta, tak ste ho práve našli.

Pobyt v našej štýlovej drevenici s príjemným interiérom, v náručí nádhernej prírody dodá Vašej duši pokoj a Vášmu telu chýbajúce sily. Doprajte si oddych, ktorý potrebujete.

Ak máte otázky, alebo Vám niečo nie je jasné, tak nás prosím kontaktujte!

hore